Zarząd Klubu Płetwonurków LOK ORKA Poznań

Prezes Klubu

Paweł Sowisło

INSTRUKTOR NURKOWANIA

TEL.: +48 505 150 150

TO PRZEDE WSZYSTKIM CHARYZMATYCZNA OSOBOWOŚĆ CZŁOWIEKA KTÓRY MIAŁ DUŻY WPŁYW NA NURKOWANIE W POLSCE. PAWEŁ NURKUJE OD 1978 ROKU. POSIADA KILKA PRESTIŻOWYCH STOPNI INSTRUKTORSKICH: PADI MASTER INSTRUCTOR; INSTRUKTOR *** CMAS (M3);  INSTRUKTOR NURKOWANIA PIERWSZEJ KLASY. WYCHOWANEK I PREZES POZNAŃSKIEGO KLUBU PŁETWONURKÓW LIGI OBRONY KRAJU "DELFIN". JEST ZAŁOŻYCIELEM I GŁÓWNYM INICJATOREM POWSTANIA KLUBU LOK ORKA POZNAŃ. 

Z ZAWODU ADWOKAT, PROWADZI KANCELARIĘ PRAWNICZĄ W POZNANIU. WIELU JEGO KOLEGÓW TWIERDZI, IŻ WKŁAD PAWŁA W POLSKIE NURKOWANIE JEST NIEOCENIONY.

Pierwszy V-ce Prezes

Joanna Sowisło-Wawrzyniak

INSTRUKTOR NURKOWANIA

TEL.: +48 504 700 653

MAIL: joasia74@poczta.onet.pl

JEST MIŁĄ I POMOCNĄ OSOBĄ, ŚWIETNĄ ORGANIZATORKĄ JEJ ARTYKUŁY POJAWIAJĄ SIĘ REGULARNIE W PRASIE BRANŻOWEJ. POSIADA STOPIEŃ PADI MSDT ORAZ STOPIEŃ INSTRUKTOR CMAS I2 (**).

Członek Zarządu

Krzysztof Stasiak

INSTRUKTOR NURKOWANIA

 

JEST UŚMIECHNIĘTYM I SYMPATYCZNYM CHŁOPAKIEM, PASJONATEM PRZYRODY, ZARÓWNO PODWODNEJ JAK I LĄDOWEJ. POSIADA STOPIEŃ PADI OWSI.

Please reload

Skarbnik Klubu

Mariusz Kaliszewski

NUREK MISTRZ 

TEL.: +48 601 798 735

NURKOWANIE JEST DLA NIEGO PASJĄ I SPOSOBEM NA POZNAWANIE NOWYCH LUDZI, TO ŚWIETNA INTEGRACJA, UMIEJĘTNOŚĆ SPĘDZANIA CZASU WOLNEGO I DOSKONAŁY SPORT RODZINNY. MARIUSZ NA CO DZIEŃ PROWADZI FIRMĘ, JEDNAK KIEDY TYLKO MOŻE, NURKUJE. POSIADA STOPNIE: MASTER SCUBA DIVER PADI; DIVEMASTER PADI; P3 CMAS; TEC REC DEEP DIVER.

Członek Zarządu

Marek Gruszkiewicz

NUREK

TEL.: +48 604 621 843

DOŚWIADCZONY MECHANIK KLUBOWY, W NURKOWANIU JUŻ OD WIELU LAT. JEGO KARIERA NURKOWA PRZEDE WSZYSTKIM ZWIĄZANA JEST Z OBSŁUGĄ, RENOWACJĄ I SERWISOWANIEM SPRZĘTU NURKOWEGO. ZABEZPIECZAŁ WIELE KLUBOWYCH OBOZÓW NURKOWYCH.

Członek Zarządu

Mikołaj Wawrzyniak

PADI DIVEMASTER

JEGO PASJĄ JEST SPORT, UWIELBIA NURKOWANIE W CIEPŁYCH WODACH ADRIATYKU.
 

Please reload

V-ce Prezes ds. szkoleń specjalistycznych

Agnieszka Sowisło-Przybył

INSTRUKTOR NURKOWANIA 

TEL.: +48 500 254 566

MAIL: agnieszkasowislo@yahoo.pl

AGNIESZKA TO ŻYCZLIWA I PEŁNA UŚMIECHU KOBIETA, KTÓRA MA WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO NOWYCH ADEPTÓW NURKOWANIA. INICJATOR ŚWIETNYCH POMYSŁÓW I DOBRA DUSZA NASZYCH WYJAZDÓW. POSIADA STOPIEŃ: PADI IDC STAFF INSTRUCTOR.

V-ce Prezes ds. szkoleń podstawowych

Michał Madajczyk

INSTRUKTOR NURKOWANIA

NUREK ZAWODOWY

TEL.: +48 728 584 197

MAIL: madajczyk.michal@gmail.com

MICHAŁ TO DOŚWIADCZONY INSTRUKTOR ORAZ NUREK ZAWODOWY. W KLUBIE ODPOWIADA ZA PODSTAWOWE SZKOLENIA. POSIADA STOPIEŃ MASTER SCUBA DIVER TRAINER ORAZ UPRAWNIENIA NURKA III KLASY.

Członek Zarządu

Eugeniusz Obarski

NUREK ZAWODOWY

TEL.: +48 507 023 654


GENIU MA BARDZO DUŻE DOŚWIADCZENIE Z ZAKRESU PROWADZENIA PRAC PODWODNYCH, SPOKOJNIE MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE LATA SPĘDZIŁ POD WODĄ. BARDZO ŻYCZLIWY KOLEGA, KTÓRY W ŻYCIU ZAWODOWYM PROWADZI FIRMĘ BUDOWLANĄ ORAZ PRACE PODWODNE.

Please reload

Członek Zarządu

Marek Kuśnierz

INSTRUKTOR NURKOWANIA 

TEL.: +48 784 496 627

PRACUJE W REKLAMIE, JEST SPECJALISTĄ OD PUBLIC RELATIONS. OD MOMENTU KIEDY SPRÓBOWAŁ NURKOWANIA, KAŻDĄ WOLNĄ CHWILE PRZEZNACZA WŁAŚNIE NA TEN SPORT.

Członek Zarządu

Alicja Winter

INSTRUKTOR NURKOWANIA

TO WESOŁA I UCZYNNA DZIEWCZYNA, NIEZWYKLE PRACOWITA, LUBIĄCA NOWE WYZWANIA I PRZYGODY POSIADA STOPIEŃ PADI OWSI.

Członek Zarządu

Adam Karłowicz

INSTRUKTOR ZAWODOWY

ADAM JEST UCZYNNYM I ZAWSZE POMOCNYM KOLEGĄ, JEGO PASJĄ JEST NURKOWANIE TECHNICZNE ORAZ NOCNE. POSIADA STOPIEŃ MASTER SCUBA DIVER TRAINER.

Please reload

2018 orka.poznan.pl