SZKOLENIA

Witajcie moi drodzy!

Jeżeli tutaj trafiliście to już niewiele Wam brakuje do wzięcia PIERWSZEGO ODDECHU POD WODĄ! Nasz klub oferuje Wam szeroki zakres kursów na różnych poziomach i w ramach różnych systemów szkolenia. Sami możecie wybrać dogodną dla Was organizacje nurkową, aby zgłębić tajemnice niezwykłego sportu, jakim jest nurkowanie i poznać świat podwodny.

Wielu z Was po raz pierwszy zetknie się z takimi nazwami jak: PADI, CMAS, SSI, DSAT TEC REC, LOK. Pozwólcie że troszkę naświetle ten temat. I tak na przykład Wy czy też Wasi rodzice musieliście kiedyś dokonać wyboru do jakiej szkoły swe pociechy posłać. W każdym mieście możemy znaleźć kilka, jak nie kilkadziesiąt, szkół podstawowych. Każda z nich posiada wykwalifikowanych nauczycieli, stara się zapewniać bezpieczeństwo dzieciom i ma do zrealizowania ten sam zakres materiału. Celem każdej szkoły jest nauczenie studenta. Podobnie jest w nurkowaniu, istnieje wiele federacji, które reprezentują różne programy nauczania, ale cel mają ten sam - Nauczyć bezpiecznego i przyjemnego nurkowania.


W dalszej części strony umieściliśmy krótkie opisy systemów szkolenia, aby ułatwić państwu wybór, nie mniej jednak zawsze możecie się z nami skontaktować na pewno pomożemy.Instruktor
Nurkowania

Agnieszka Sowisło

tel.: (+48) 500 254 566
mail:
agnieszkasowislo@yahoo.pl

www.orka.poznan.pl © 2008 - 2017