O KLUBIE

Witajcie,

Nasz nurkowy klub to przede wszystkim ludzie którzy go tworzą. Jesteśmy dla siebie przyjaciółmi, którzy razem nurkują i dobrze się znają. Nasze znajomości cementowane są podczas licznych wspólnych wypraw, wyjazdów i szkoleń nurkowych. Klub niesie z sobą pamięć tradycji polskiego nurkowania. W naszym gronie są nurkowie z kilkudziesięcioletnim stażem nurkowym, ale i tacy z kilkumiesięcznym stażem nurkowym, dzięki temu nasze wspólne biesiady zawsze okraszone są wspaniałymi nurkowymi opowieściami, a młodzi nurkowie nie uczą się u nas tylko tego jak nurkować, ale i tego co to znaczy być nurkiem.

Starając się uciec od galopującej komercjalizacji naszego życia, w roku 2007 uchwałą zarządu klubu wprowadzono obowiązkowe składki członkowskie w wysokości 200zł rocznie. Pozwala nam to na posiadanie komfortu niezależności. Korzyści dla naszych klubowiczy z tytułu składek to:
- zniżka na wszystkie szkolenia nurkowe;
- zniżka na wypożyczenie sprzętu;
- udział w klubowych wyjazdach, wyprawach i imprezach okolicznościowych;
 
Zapraszamy poznaj NAS, zdobądź nowych przyjaciół i doświadcz prawdziwego znaczenia słów:
PRZYGODA WYZWANIE BRATERSTWO

Jeśli jesteś zainteresowany prowadzonymi przez nas szkoleniami, wyjazdami, lub po prostu chcesz przyłączyć się do naszej ekipy nurkowej, proszę zadzwoń lub napisz.


tel.: (+48) 500 254 566
mail: agnieszkasowislo@yahoo.pl


www.orka.poznan.pl © 2008 - 2017